Tel.: +421 918 448 928

logoflex
logoflex
prenájom
prenájom
Zima
Zima

Rekreačná chata pri Or. Priehrade

Cena: 1,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Námestovo
Obec:Námestovo
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:5
Úžitková plocha:113 m2
Plocha pozemku:300 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:944

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj chatu pri Oravskej priehrade v krásnej, tichej lokalite pod lesom s výhľadom na celú priehradu, Slanický ostrov a Babiu horu.

Objekt je murovaný, čiastočne rekonštruovaný, majiteľmi udržiavaný a zariadený, menená bola strecha objektu a taktiež nové okná. Chata je obložená drevom, má tri podlažia, terasu a balkón. Na prízemí je garáž,ale aj miestnosť pre kotol ústredného kúrenia na pevné palivo, bojler a priestor pre odkladanie dreva.

Na prvé poschodie vedú schody, je tu zádverie, sociálne zariadenie, kuchyňa, menšia izba a priestranná obývacia izba s krbovou pecou. Drevené schodisko vedie na druhé podlažie, kde sú tri miestnosti na spanie. V podkroví je ďalší veľký priestor určený na spanie. Toho času je chata pripravená pre 12 ľudi, lôžka je však možné aj rozšíriť o ďalšie miesta na spanie.

Chata je napojená na elektrinu,/ je tu 3 fázové pripojenie/, vodu a kanalizáciu.
Objekt je celoročne prístupný vďaka výbornej polohe a prístupu autom v lete aj zime, teda je možné obývať ho celoročne ako chatu, poprípade ako alternatívu rodinného bývania.

Výhodou je krásne tiché miesto pod lesom s výhľadom na celú panorámu, parkovanie niekolkých aút súkromne priamo pred chatou, celoročné turistické využitie . Cena 129 900€ + dohoda
Pozemok je v nájme Lesov SR,

Maklér:

makler
Maklér:Mgr.Eva Vajzerová
Telefón:0918448928
E-mail:flexrealitysro-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2