Tel.: +421 918 448 928

logoflex
logoflex
prenájom
prenájom
Na predaj
Na predaj Investičná príležitosť - dva domy na predaj
Inžinierka činnosť
Inžinierka činnosť

Rodinný dom na Orave, Oravský Biely Potok

Cena: 139 500,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Tvrdošín
Obec:Oravský Biely Potok
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:16
Úžitková plocha:1 m2
Plocha pozemku:1000 m2
Energ. certifikát:Nemá
 
ID inzerátu:418

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj starší rodinný dom na Orave, ktorý prešiel rekonštrukciou v roku 2000, objekt je vhodný na rodinne bývanie ako aj podnikanie, bol postavený z tehly, sčasti podpivničený a napojený na plyn, vodovod, elektrinu a vlastnú žumpu, má nové plastové okná, podlahy, soc.zariadenie.

V pivničných priestoroch je kotol na ústredné kurenie a miestnosť slúžiaca ako bar. Na prvom podlaží je veľká kuchyňa, dve izby, schodisko vedie na druhe podlažie, kde sú dve kúpelne a tri izby .
V rodinnom dome je druhy samostatný vchod do dvojizbového bytu s dvoma izbami a soc.zariadeniam,ktorý je vhodný na prenájom, pripadne ubytovanie pre personal.
Na rovinatom slnečnom pozemku je aj ďalši rodinný dom, ktorý ponúka majiteľ objektu ako bonus ku predaju rodinného domu.Hodnota tejto stavby podla aktuálneho zn. posudku je 190 tis €.

Na jednom pozemku teda ponúkame na predaj dva objekty v uvedenej cene, rodinný dom a druhy dvojpodlažný objekt, ktorý je ideálny na podnikateľský zámer - bytový dom so samostatnými bytmi na predaj alebo prenájom, prípadne penzion s ubytovaním aj stravovaním, kedže je v objekte priestor pre kuchyňu, skladové priestory, spoloč. miestnosti, sociálne zariadenia a 10 izieb na ubytovanie hostí. Pre ďalšiu činnosť je vhodné objekt dokončiť podľa vlastných predstáv a budúcim majiteľom skolaudovať, pretože je toho času vedený ako rozostavaná budova.

Objekty su oplotenné, v záhrade je krásny drevený altánok so šindlovou strechou ,s krbom a spoloč. miestnostou na sedenie.
Výhodou je turisticky vyhľadávaná lokalita v lete aj v zime, krásne miesto pod lesom, Roháče, Aquapark, Oravská Priehrada, Výmera pozemku cca 1000m2. Cena 139 500 €, bez možnej dohody na cene.
Energetický certifikát budov nebol dosiaľ robený.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr.Eva Vajzerová
Telefón:0918448928
E-mail:flexrealitysro-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2